Elite Date vznikla jako služba pro skutečně náročné klienty. Pro ty, kteří opravdu hledají vážné seznámení a jsou ochotni za to zaplatit. Díky tomu se mohou těšit na propracovanější seznamku, pečlivý přístup i cílenější vyhledávání protějšků. Uživateli jsou lidé různých věkových skupin, od středoškoláků až po podnikatele.

Je seznamka zdarma nebo za poplatek?

Elite Date je za poplatek, ale ten není příliš vysoký. Při registraci po vás tvůrci budou chtíti příjmení, ale nemějte obavy, to zůstane veřejnosti utajeno. Dále odpovídáte na řadu otázek, jedná se o jakýsi psychologický test. I tato seznamka nabízí určitou část zdarma, ale za prémiové členství se vyplatí připlatit.

Zajímavostí je, že Elite Date automaticky neobnovuje členství. Úplné využívání je pak možné volit na čtvrt roku, půl roku nebo rok celý. Díky tomu, že se členství neobnovuje automaticky, je mnohem snadnější svůj účet zrušit. Stačí prostě znovu nezaplatit, případně zvolit odstranění účtu.

Funkce seznamky

Vyplněním vědeckého dotazníku se dostanete blíž ideálnímu protějšku. Také se dozvíte jeho výsledky a potencionální shody. Mimo to je možné prohlížet další profily a kontaktovat ty zajímavé.

Rozhraní Elite Date a mobilní aplikace

Elite Date pracuje na velmi pěkném webovém rozhraní. Mobilní aplikace zatím neexistuje, ale v podstatě ani není třeba. Web je kompatibilní s režimem mobilu, takže si jej můžete otevřít všude, kde máte přístup k internetu nebo datům.

Výhody seznamky

  • Ručí kontrola a odsouhlasení profil
  • Možnost najít trvalý vztah
  • V placené sekci je snadnější odesílání zpráv i zobrazování fotografií
  • Členství není obnovováno automaticky

Nevýhody seznamky

  • Seznamka je vhodná jen k vážnému seznámení
  • Nejkratší členství je na 3 měsíce
  • Fotografie ostatních se zobrazí až po zaplacení členství