V tomto případě nejde o úplně klasický model seznamky. Jedná se o tzv. Sugar Dating. Co to je? Portál nabízí prostor obvykle dobře zajištěným mužům, kteří neměli v lásce úplně štěstí a propojuje je s pěknými dívkami, které ochotně mohou těmto mužům poskytnout společnost nebo s nimi navštěvovat i reprezentativní schůzky. Dá se předpokládat, že to nebudou dělat úplně zadarmo…

Je EliteMeetsBeauty zdarma nebo za poplatek?

Platforma nabízí velmi omezenou část zdarma, ale určitě se vyplatí využívat plnou placenou formu. Registrace je snadná, minimální věk je 18 let. Zadáváte proto datum narození a na uvedený e-mail vám přijde potvrzení o registraci.

Uživatelská základna seznamky

Zajímavostí je, že na EliteMeetsBeauty je poměr žen k mužům asi 70:30 %.

Placená verze, která může být minimálně na 3 měsíce se automaticky prodlužuje. Pokud už o ni nebudete mít zájem, můžete ji deaktivovat přímo v profilu, není to nijak složité.

Funkce EliteMeetsBeauty

EliteMeetsBeauty po vás bude chtít po potvrzeném e-mailu doplnit další informace. Jde především o vzhled, míry a samozřejmě i fotografie. V placené verzi je možné profilovou fotografii anonymizovat. To ale není vše. Platforma nestojí o falešné účty, takže svou identitu budete muset potvrdit. A to buď pomocí mobilního telefonu (přijde vám kód), nebo přes Facebookový účet.

Mobilní aplikace seznamky

Kromě webu můžete využívat i snadnou aplikaci pro systém Android. Ale web funguje běžně o v mobilu, takže přístup ke svému účtu budete mít opravdu kdykoli a odkudkoli.

Výhody seznamky

  • Když hledáte něco neobyčejného
  • Pomocí speciálně zakoupených kreditů můžete dívkám posílat dárečky
  • Obvykle jde alespoň o vysokou atraktivitu členů

Nevýhody seznamky

  • VIP účet bez kterého to prostě nebude ono
  • Automaticky obnovované členství