Tato online seznamka je jednoznačně zaměřena erotickým směrem. Na seznamce FlirtKontakt si můžete najít milenecký vztah, partnera na jednu noc nebo si užít pořádný flirt. Rozhodně sem nesmí zavítat nikdo pod 18 let. Seznamka snese vkládání erotických fotografií, které je možné s ostatními členy i vyměňovat.

Je FlirtKontakt zdarma nebo za poplatek?

Za členství na platformě se platí i neplatí. Abychom to vysvětlili – platíte jen v případě, že jste muž. Ženy mají seznamku zcela zdarma. Proč to tak je? Jednoduše aby měly ženy větší motivaci se do seznamky přihlásit. Přece jen je o něco přirozenější mužská chuť sdílet erotické fotografie a hledat vztah jen kvůli sexu. A podle množství uživatelů to mužům rozhodně nevadí. Profily jsou soukromé a vyskytuje se jen naprosté minimum falešných profilů.

Platby probíhají buď předplatným na 1 týden, nebo 3, 6 či 12 měsíců. Platby se opakují, dokud je a svůj účet nezrušíte.

Funkce FlirtKontakt

Důležitou funkcí je například regionální vyhledávání. To slouží k chytré identifikaci lidí ve vašem okolí. Kromě toho seznamka nabízí blokování nepříjemných lidí. Další možností je vstoupit (nebo nevstoupit) do soukromých chatů s jinými členy.

Mimo to je zde nabízená určitá anonymita. Není sice vysoká, ale rozhodně váš profil neuvidí nikdo, kdo není registrovaný. Ovšem pro registrované zase žádné omezení není. Takže pokud byste chtěli omezit viditelnost svého profilu pro jiné uživatele, máte zde smůlu.

Rozhraní FlirtKontakt

FlirtKontakt nemá žádnou mobilní aplikaci, takže si musíte vystačit jen s klasickou počítačovou verzí. Ale nevadí, i ta jde přece na mobilu spustit.

Výhody seznamky

  • Verze je zcela zdarma pro ženy
  • Legální erotická seznamka
  • Možností je i živý chat
  • Zábava, flirt, erotika, masáže

Nevýhody seznamky

  • Placená forma, pokud jste muž
  • Seznamka není na hledání vážnějšího vztahu