Výborná česká seznamka Seznamte.se cílí na to, abyste opravdu potkali vztah, zažili příjemný flirt, nebo se dobře pobavili s novými známými. Věkový limit je 18 let, což je určitá záruka, že seznamku navštíví jen lidé, kteří kontakt opravdu hledají. Seznamte.se vyniká velmi jednoduchou a intuitivní obslužností.

Je Seznamte.se zdarma nebo za poplatek?

Celkem hodně funkcí nabízí seznamka v bezplatné verzi. Pokud chcete využívat plnohodnotné služby, pak je dobré se zaměřit na sekci VIP. Ovšem zde je malý zádrhel. Pro muže jsou tyto služby o něco povinnější než pro ženy.

Ženy prostě mohou ve free verzi odeslat více žádostí nebo zpráv, i prohlédnout více profilů. Toto mají muži trochu omezenější a nutí je to připlatit si za členství. Ale i u ž zen jsou určité limity. Když vám jako ženě nebude free verze stačit, pak nic nebrání tomu, abyste také vstoupila do VIP sekce a užila si seznamování naplno.

Funkce seznamky

Seznamte.se funguje na jednoduchém principu. Po vyplnění dotazníku vám bude vygenerovaný speciální algoritmus, který vám vybere 100 protějšků, se kterými byste měli být v největším souladu. Vy si je můžete libovolně procházet a vybírat si.

Součást í Seznamte.se je i fotoseznamka. V ní si budete mocí prohlížet fotografie lidí, které vám budou doporučeny podle vašich zadaných preferencí. Zde jednoduchou volbou líbí / nelíbí můžete profily oceňovat.

Rozhraní a aplikace seznamky

Aplikace pro Seznamte.se funguje je pro systém Android i iOS, a to v aplikaci iDating. Když se do ní přihlásíte, můžete bez potíží využívat svůj Seznate.se účet.

Výhody seznamky

  • Jedná se o českou seznamku s datem založení v roce 2005, je tedy už lety prověřená
  • Má velmi velkou základnu uživatelů
  • Ženy mají řadu funkcí ve zvýhodněném režimu, díky tomu je poměr muži – ženy velmi optimální
  • Bonus ve formě fotoseznamky
  • Systém generuje vhodné protějšky

Nevýhody seznamky

  • Muži mají omezení ve free funkcích